חיזוק מבנים

חיזוק מבנה ישן, מסוכן או כזה אשר סובל מליקויים כאלו ואחרים הינו הכרחי וחיוני לשם שמירה על בטיחותם של כל באי המקום. בעזרתה המקצועית של חברת בסאם חאג ואחיו בע"מ תוכלו גם אתם להבטיח את העובדה כי הבניין שלכם יזכה לקבלת שירות שיקום, חיזוק ותיקון על ידי אנשי המקצוע המיומנים מכל. חברתנו חרטה על דגלה את מחויבותה ללקוחותיה ועל מנת להגשים את מטרה זו עושה את כל הניתן בכדי להבטיח את התוצאות האיכותיות והמרשימות ביותר לכל צורך שלכם.

חיזוק מבנה – הכירו את השיטות השונות

חיזוק מבנה יהיה זה אשר יעניק לבניין שלכם את היכולת להתמודד בצורה בטוחה ויעילה עם מצבים מסוכנים כמו רעידת אדמה. מבנים רבים בכל רחבי הארץ אשר נבנו לפני 1980 אינם עומדים בדרישות התקן הישראלי לעמידות מבנים בפני רעידות אדמה ומצויים בדרגת סיכון גבוהה לקריסה בעת רעש אדמה. כך למעשה במידה והמבנה שלכם אינו עומד בדרישות התקן, חשוב יהיה לערוך את החיזוקים הנדרשים לשם הבטחת הבטיחות והשמירה על חייהם של כל דיירי המבנה.

קיימות דרכים שונות בהן נעשה שימוש על מנת לחזק את המבנים הללו ובחירת הדרך המתאימה מתבצעת על ידי המהנדס שלוקח בחשבון את היעילות, העלות, הצרכים ההנדסיים והתאמתה לסביבה. בין הדרכים השונות ניתן יהיה למנות גם את הנקודות הבאות:

 • חיזוק באמצעות מסגרות פלדה או בטון
 • עיבוי עמודים תומכים
 • חיזוק באמצעות סיבי פחמן
 • תוספות בנייה
 • איטום סדקים
 • קירות הקשחה

עבודת שיקום וחיזוק מבנים שמתבצעת בצורה מסודרת ומקצועית

שירותיה של חברת בסאם חאג ואחיו בע"מ מתמקדים בהשלמת משימותיה השונות בצורה המקצועית והמסודרת אשר מבטיחה את השגתן של התוצאות האיכותיות והמרשימות ביותר. הצוות המקצועי של חברתנו יטפל בכל קיר רופף או סדוק, צבע מתקלף או אפילו חלקי טיח רופפים. לקבלת פרטים נוספים ומענה לכל שאלה בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר היום.

בסאם חאג ואחיו בע"מ

מידע נוסף בנושא

חיזוק מבנים ישנים

מבנים ישנים רבים צובעים בלאי כתוצאה מחלוף השנים ובעקבות נזקי מזג האוויר המשפיעים על חוזקו ויציבותו של המבנה. מעבר לכך, מבנים ישנים רבים אחרים אשר הוקמו עם קום המדינה או בתקופת עשרים השנים שלאחר מכן, נבנו מבלי לתת את הדעת על רעידות אדמה ואסונות אחרים. על מנת להתמודד בצורה היעילה ביותר עם המצבים המסוכנים הללו, הנכם מוזמנים לפנות אל חברת בסאם חאג ואחיו בע"מ ולהבטיח את המענה המקצועי והמתקדם ביותר למשימת חיזוק מבנים ישנים אשר מסכנים אתכם ואת כל האנשים הפוקדים את המבנה שלכם ואת סביבתו.

מה כדאי לדעת על חיזוק מבנים ישנים?

חיזוק מבנים ישנים הינו חיוני וחשוב ובעל תפקיד משמעותי בשמירה על הבטיחות של אנשים רבים. להלן לספר נקודות חשובות שכדאי יהיה להכיר בנושא:

 • מבנים רבים בכל רחבי הארץ עשויים להתחיל לסבול מהתבלות והתפוררות המבנה, כך שבמצבים המורכבים הללו חשוב יהיה להיעזר באנשי המקצוע המיומנים שיוכלו לפתור כל תקלה ולחזק גם מבנים המוגדרים כמסוכנים.
 • את ההתראה על מבנה מסוכן אתם בוודאי תקבלו מהרשויות, ובתגובה יהיה עליכם לוודא כי אתם פונים אל חברה אשר תוכל לחזק את המבנה שלכם ולהבטיח את העובדה כי יהיה ברמה בטיחותית גבוהה מספיק לשם שמירה על כל באי המקום.
 • חשוב לציין כי קיימות שיטות מודרניות שונות אשר נועדו לחזק מבנים שנבנו לפני 1980 ולהפוך אותם לעמידים יותר בפני רעידות אדמה. בין השיטות השונות ניתן יהיה לראות גם:
  • תוספות בנייה
  • סיבי פחמן
  • עיבוי עמודים
  • ועוד…

בוחרים למנוע אסון

חיזוק מבנים הינו חיוני בעבור רבים ויהיה זה אשר מספק את המענה המקצועי הנחוץ לשם מניעתו של אסון. שמרו על בטיחותכם וצרו קשר עם חברת בסאם חאג ואחיו בע"מ על מנת לטפל בצורה המיומנת ביותר בכל תקלה או בלאי אשר ממנו סובל המבנה שלכם.

 

חיזוק מבנים

גם המבנים היציבים והחזקים ביותר עשויים לסבול מהתבלות אשר מתרחשת עם הזמן. על מנת לפתור את הבעיה המורכבת והמסוכנת הזו, מומלץ יהיה לפנות אל חברת בסאם חאג ואחיו בע"מ וליהנות משירות חיזוק מבנים אשר מתבצע על ידי אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר בתחומם. חברתנו שמה דגש על השלמת משימותיה בצורה מדויקת ואיכותית, כך שאתם תוכלו ליהנות מן התוצאה הסופית שתחזיק לכם את השקט הנפשי ותבטיח כי המבנה שלכם יוכל לשרת אתכם נאמנה למשך שנים ארוכות ובטוחות.

חיזוק מבנים על ידי המקצוענים

מדינת ישראל מודעת לסכנה המהותית הקיימת במבנים ישנים אשר עשויים להוות סכנה לכל באי ודיירי המבנה. במידה וגם אתם מקבלים הודעה מטעם הרשויות אשר מציינת כי המבנה שלכם הינו מסוכן וללא תיקון הליקויים המבניים החמורים, הרי שהמבנה עשוי להיות מועד להריסה.

גם במידה וקיבלתם את ההודעה הזו, זכרו כי אין סיבה להילחץ! כל שיהיה עליכם לעשות זה לפנות אל חברה מקצועית ומיומנת אשר מתמחה גם בחיזוק ושיקום מבנים מסוכנים אשר תוכל להעניק למבנה שלכם את הטיפול המיומן והאיכותי ביותר אשר יחזיר לו את כל מה שאיבד במהלך השנים, זאת הן מבחינת העמידות האיתנה שלו והן מבחינת המראה האסתטי שלו.

זכרו כי אין זה מומלץ לדחות את תהליך חיזוק המבנים מפני שהדבר למעשה אומר כי המבנה שלכם ממשיך להיות מסוכן לבאי המקום ואף לכל אדם אשר נמצא בסביבתו. הסכנה תגבר פי כמה וכמה בשעת רעידת אדמה ועל מנת להתמודד עם מצב זה בצורה הנכונה, עבודות החיזוק יכללו התמקדות גם בשיקום של ברזל ובטון אשר מהווים את יסודות התמיכה המרכזיים של כל מבנה.

עושים את הבחירה המקצועית מכל

הבטיחו את חיזוקו ושיקומו של המבנה שלכם בצורה המקצועית ביותר בעזרת פניה אל חברת בסאם חאג ואחיו בע"מ המיומנת והמנוסה. חברתנו חרטה על דגלה את מחויבותה לכל לקוחותיה ועל כן עושה את כל הניתן על מנת להשלים את עבודתה בצורה היעילה ביותר ותוך מתן המענה המדויק לכל תקלה במבנה עצמו.

 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל